Yeni Araç Garantisi

Garanti SUZUKI dört tekerlekli motorlu araçlarını kapsamına alır, aşağıdaki koşul ve sınırlamalar dahilinde geçerliliğini korur.

Koşullar

1. Suzuki otomobilleri, montaj ve üretim hatalarına bağlı olarak 3 yıl veya 100.000 km (hangisi daha önce dolarsa) garanti kapsamındadır. (Ömürlü parçalar ve periyodik bakım ücretleri hariç)

Mekanik garanti süresince, aracın malzeme ya da işçilik hatalarından dolayı arızalanması durumunda değişimi yapılacak parça ve/veya işçilikleri garanti kapsamında değerlendirilecektir.

Boya ve paslanmazlık garantisi 3 yıl veya 100.000 km’dir (hangisi daha önce dolarsa).
2. Aracın kullanım kılavuzunda belirtilen periyodik bakımların zamanında yapılması halinde geçerlidir. Diğer tüm hususlar Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun , aracın Kullanım Kılavuzu ve aracın Garanti Kitabında yapılan açıklamalar kapsamındadır.

Aracın garanti kapsamı dışında kalacağı durumlar; Aracızın Garanti süresinin sona ermesi, Aracınızın Periyodik Bakımlarının eksik olması, Sürücünün hatalı kullanımı sonucu meydana gelen aşınma ve bozulma,
Aracınızın üzerinde yapılmış olan orjinal olmayan her türlü modifikasyonlar sonucu oluşan arızalar, Çalınma sonucu oluşan hasarlar, Hatalı / Kirli yakıt kullanımı ya da yakıt bitimi, Ömürlü parçalardan kaynaklanan sorunlar,

 

İletişim

Altunsoy Otomotiv : Kutlugün Mah. Hacı Mehmet Orta Küme No:21, D:1A, 61300 Ortahisar/Trabzon

(0462) 248 1570