Hizmetlerimiz

RS'nin kuruluş amacı; kurumsal yönetim anlayışı ile unutulmaya yüz tutan Türk esnaflık prensiplerinin harmanlanarak, hem müşteri memnuniyeti hem de geleceği sağlam temeller üzerinde kurulu güçlü bir kurumsal şirket yapısı oluşturmaktır. Kurucumuz Ünal Ünaldı'nın babası Zeki Ünaldı'dan devraldığı otomotiv sektöründeki geleneksel tecrübeler ve üniversite eğitimi ile pekiştirdiği bilgi birikimi ve sentezin ürünü olan RS, 3 ayrı hizmet modülünden oluşmaktadır.

Repair Systems

Sektörde mini onarım olarak bilinen, dünya literatüründe PDR, PR, IR, WR ve BR olarak tanımlanan boyasız göçük düzeltme, lokal boya tamiri, döşeme tamiri, cam tamiri ve tampon tamir sistemleridir.

Renew Solutions

Oto yenileme sektörünün; boya koruma, döşeme koruma, motor koruma olmak üzere tanımladığı oto bakım koruma ve yenileme sistemleridir.

Radiator Services

Türkiye distribütörü olduğumuz Durafix Easyweld teknolojisi ile onarımlarını gerçekleştirdiğimiz radyatör ve alüminyum yedek parça tamir sistemleridir.

Biz Kimiz!

Son zamanlarda kasko poliçelerin hemen hemen hepsinde ücretsiz mini onarım hakkı sunulmaktadır. Tüm sigorta şirketleri müşterilerinin bu haktan yararlanabilmesi için özel anlaşmalar yapar.

Birçok sigorta şirketiyle ‘Mini Onarım’ anlaşmamız bulunmakta ve bu hizmeti randevuluolarak sağlamaktayız.

Onarım gören parça grupları;


Radyatörler (Su, Klima, İntercool)
Tamponlar (Ön ve Arka)
Panjur
Karoseriye Bağlı Ek Plastik Parçalar (Dodik vs.)
Direksiyon Kutuları (Hidrolik, Elektronik)
Direksiyon Pompaları (Hidrolik, Elektronik)
Akslar
Alaşım Jantlar
CNC Jant Yenileme

 

İletişim

Altunsoy Otomotiv : Kutlugün Mah. Hacı Mehmet Orta Küme No:21, D:1A, 61300 Ortahisar/Trabzon

(0462) 248 1570