UZATILMIŞ GARANTİ

Suzuki’nin taahhüt ettiği yasal garanti bittikten sonra devreye girecek olan “Uzatılmış Garanti Paketi” ile periyodik bakımları Suzuki Yetkili servislerinde yaptırmak şartıyla aracınızı isterseniz ilave 1 yıl yada ilave 2 yıl güvence altına alabilirsiniz. Aracın el değiştirmesi halinde uzatılmış garanti devam eder.
swift-hibrit.png
yeni-sx4-s-cross-hibrit.png
vitara-hibrit.png
gorsel-4.png

Hizmetlerimiz

Altunsoy Otomotiv iki ayrı adreste satış ve satış sonrası otomobil hizmetleri veren bir kuruluştur. Kuruluş tarihi 2004 olan firmanın geçmişi 1980 yılına dayanmaktadır. İki kardeşin ortaklığıyla günümüze gelen firma, Trabzon şehrinde otomobile dair birçok hizmeti sağlayan bir yapı olarak ismini duyurmuştur.

Suzuki

Suzuki

Altunsoy Otomotiv Söğütlü şubesinde ise SUZUKI satış ve yetkili servis hizmeti verilmektedir.
Bosch Car Service

Bosch Car Service

Altunsoy Otomotiv, her marka araca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız otomobil servis organizasyonun bi parçasıdır.
RS Servis

RS Servis

Altunsoy Otomotiv, Mini Onarım, Mobil Parça Onarım, Hasar ve Yenileme alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Biz Kimiz!

Misyonumuz dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmet sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya bölge değil tüm Türkiye’dir. Otomotiv sektöründe lider olma hedefimiz lider konumda olmaktır, ve bunu gerçekleştirmek için yedi gün yirmidört saat müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 

İletişim

Altunsoy Otomotiv : Kutlugün Mah. Hacı Mehmet Orta Küme No:21, D:1A, 61300 Ortahisar/Trabzon

(0462) 248 1570