Altunsoy Otomotiv

Altunsoy Otomotiv, 1980 yılında temelleri atılan iki kaporta ustası kardeşlerin ortaklığıyla kurulmuştur.


Kaporta atölyesi olarak başlayan bu otomotiv macerası kendi sektöründe Trabzon’un lider markası haline gelerek kendi ismine her geçen gün değer kazandırmıştır.


Atölye; 2004 yılında Mekanik servis ile kendini güçlendirmiş, 2005 yılında ise artık Trabzon’a kurumsal bir kimlik kazandırarak ‘Bosch Car Service’ bayisi olmuştur.


Dört senelik süreçte anlaşmalı sigorta sayısını ve müşteri portföy hacmini arttırmaya devam eden servis, sanayi içerisindeki adresinden çıkıp büyük bir tesis kurma yolunda emin adımlarla ilerlemek adına lokasyon değişikliğine gitmiş ve yeni adresinde onarım tesisini kurmuştur.


2010 yılı itibariyle ‘onarıma dair tüm hizmetler’ misyonuyla sigorta şirketlerinin gözdesi haline gelen tesis, bölgesine yeni bir kurumsal kimlik daha kazandırmak amacıyla RS Servis bayiliğini bünyesine katmıştır.


2012 yılında artık ‘otomotive dair her şey’ misyonuyla şehrin diğer yakasına 2. şubesini açan firmamız, yeni adresinde SUZUKI satış ve yetkili servis kimliğini üstlenerek Doğu Karadeniz bölgesine bu hizmeti vermeye başlamıştır.

 

İletişim

Altunsoy Otomotiv : Kutlugün Mah. Hacı Mehmet Orta Küme No:21, D:1A, 61300 Ortahisar/Trabzon

(0462) 248 1570